O mnie

Witam

Chciałbym przedstawić Państwu moją ofertę współpracy.
Moją specjalnością jest kraj naszych bratanków - Węgry, który jest moją ogromną pasją i hobby, dlatego też w swoją pracę wkładam bardzo dużo zaangażowania i oddania. Interesuje mnie wszystko co węgierskie.

Jestem osobą o otwartych horyzontach i czerpię radość z tego co robię. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pilotażowo-przewodnickie pozwalają mi na profesjonalną pracę z grupami zorganizowanymi. Uważam, że jestem osobą kompetentną, solidną oraz komunikatywną. Na Państwa życzenie mogę ułożyć program wycieczki, nawet najbardziej niestandardowy, dopasowany do potrzeb oraz wymagań klienta. Służę również pomocą w zorganizowaniu dobrych i cenowo przystępnych noclegów, kolacji regionalnych, rejsów po Dunaju, degustacji w najlepszych winnicach oraz innych znanych mi atrakcji, które wzbogacą program wycieczki. Zdobyte przez kilkanaście lat pracy doświadczenie zaowocowało sprawdzoną bazą kontaktów na całych Węgrzech.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy.
Gabriel Strumiński

 

ja wegry
 

Winne Wyprawy

Winne Wyprawy powstały z wieloletniej pasji i zamiłowania do wina i podróży. To projekt w którym zawsze staram się "zarazić" uczestników wyjazdu wiedzą teoretyczną i praktyczną o świecie wina. Enoturystyka to szeroko rozumiane pojęcie, które zawsze staram się rozwijać podczas naszych podróży i wizyt gościnnych na winnicach. Jeżeli kochasz wino i pragniesz pogłębiać wiedzę o tym szlachetnym trunku to jesteś na właściwej stronie.

 

 

Aktualności

Galeria

Referencje

Kontakt

Dane adresowe

Gabriel Strumiński
A. Struga 51a
32-593 Żarki
Polska
+48 604 478 650

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane.