Wycieczki 
"Polak, Węgier-dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki, oba zuchy, oba żwawi, niech im Pan Bóg błogosławi"

Chciałbym zachęcić Państwa do wyjazdu na Węgry - krajunaszych bratanków. Nie bez powodu zarówno z ust Polaków jak i Węgrów padają słowa: Polak, Węgier-dwa bratanki,i do szabli, i do szklanki.

Węgrzy zawsze zajmowali szczególne miejsce w opiniach Polaków. Sympatia ta opierała się na przekonaniu o podobieństwie charakterów narodowych polskiego oraz węgierskiego. Przyjaźń między naszymi Narodami do dnia dzisiejszego sprawia, że jesteśmy bardzo życzliwie witani podczas naszych podróży do tego kraju. Z racji mojej wielkiej pasji i zainteresowania Węgrami, mogę stworzyć dla Państwa standardowe programy wycieczkowe jak również bardzo niszowe i wyszukane, adresowane do pasjonatów.

A oto przykładowe, proponowane trasy wycieczek:

Wariant 1
Zakole Dunaju - Budapeszt - Tor Formuły 1 – Eger (4dni)
Wariant 2
Eger - Góry Bukowe/Matra - Miszkolc – Tokaj (3 dni)
Wariant 3
Budapeszt -Balaton - PółwysepTihany – Heviz (4dni)
Wariant 4
Wine & Spa - wizyty u czołowych producentów win -Egerszalok (węgierskie Pamukkale) - Spa w jaskiniach Tapolcy (3dni)

W przypadku zainteresowania szczegółami, bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny, bardzo chętnie odpowiem na pytania, przygotuję program oraz służę poradą i pomocą.

Kilkanaście lat doświadczenia w pilotażu wycieczek na Węgry zaowocowało bazą konkretnych i sprawdzonych kontaktów wśród hotelarzy oraz gastronomów w tym kraju. Mogę zaproponować Państwu pomoc w zakwaterowaniu grup wyłącznie w nowych obiektach hotelarskich oraz dobrać restauracje i inne atrakcje lokalne według życzeń i gustów klienta oraz dostępnego budżetu.

 

Kontakt

Dane adresowe

Gabriel Strumiński
A. Struga 51a
32-593 Żarki
Polska
+48 604 478 650

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane.